Pošalji prijatelju

Grafičar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • SIGNALGRAD d.o.o. za signalizaciju, gradnju i promet roba i usluga
  • Adresa: Velebitska 1, 10437 Rakitje, Bestovje
  • Web: http://www.signal.hr

Opis posla

- apliciranje samoljepljivih folija
- rukovanje sa strojnim rezačem folije
- strojno hladno laminiranje folije
- rukovanje plošnim rezačem za medije
- priprema podloga za apliciranje folija
- rad s programima za grafičku obradu (Corel, Flexi ...)

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Internet, CorelDraw

Što nudimo

- plaćeni topli obrok
- nadoknada za javni prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

1100 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).