Pošalji prijatelju

Roštilj majstor (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • U.O. GRICKO
  • Adresa: Ulica Franje Tuđmana 54, 23000 Zadar

UO. GRICKO nalazi se na adresi Dr. Franje Tuđmana 54 te posluje uspješno već 25 godina.

Poznati smo po našim mesnim specijalitetima koje sami proizvodimo.

Opis posla

Rad na plinskom roštilju (pečenje ćevapa, kobasica, pljeskavica).

Uvjeti

Iskustvo je poželjno ali nije uvjet.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 95 810 8383

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- po zadovoljavanju probnog rada prijava na cijelu godinu
- tijekom ljetnih sezona radi se dvokratno
- nije osiguran smještaj

Veselimo se Vašem dolasku!

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).