Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • PRŠUTANA PERAJICA, obrt za trgovinu, proizvodnju i usluge, vl. Diana Perajica

Opis posla

Prodavač/ica u trgovini delikatesnih proizvoda.

Uvjeti

- tražimo vedru, komunikativnu i odgovornu osobu
- potrebno je znanje minimalno jednog stranog jezika

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).