Pošalji prijatelju

Referent nabave (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

  • Jaškapack Tvornica valovitog kartona i ambalaže d.o.o.
  • Adresa: Savska cesta 1, 10 360 Sesvete

Jaškapack d.o.o. je tvornica koja se bavi proizvodnjom valovitog kartona i izradom ambalaže od valovitog kartona. Zapošljavamo 170 djelatnika, te smo smješteni u istočnom dijelu grada (Sesvete).

Opis posla

Tvornica valovitog kartona i ambalaže traži kandidata na radnom mjestu:

Referent nabave (m/ž).

Uvjeti

- ekonomska struka i poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme s mogućnošću zaposlenja na neodređeno.

Molimo kandidate da molbu i životopis pošalju putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).