Pošalji prijatelju

Elektroinstalater / elektromonter (m/ž)

Pregrada

Rok prijave:

  • ELKOP PROJEKT društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge

Opis posla

- izrada elektroinstalacija jake i slabe struje
- spajanje razdjelnika
- montaža kabelskih polica
- montaža utičnica, prekidača i rasvjetnih tijela
- izrada industrijskih upravljačkih ormara

Poslovi se pretežno obavljaju u Krapinsko-zagorskoj županiji, Zagrebačkoj županiji te gradu Zagrebu.

Uvjeti

Potrebno radno iskustvo u izvođenju elektro radova je 10+ godina te iskustvo u vođenju tima.

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

10

Što nudimo

- satnica je ovisna o iskustvu i kvaliteti zaposlenika
- naknada za obrok
- božićnica - 400 eura
- regres - 200 eura

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).