Pošalji prijatelju

Projektant konstrukcije (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • Furrier Group društvo s ograničenom odgovornošću za stručne, znanstvene i tehničke djelatnosti

Opis posla

- samostalna provedba statičkih proračuna i izrada projektne dokumentacije čeličnih i betonskih konstrukcija; primjena nacionalnih i internacionalnih normi i rješenja
- građevinski nadzor

Uvjeti

- završen studij građevinarstva na razini magistra inženjera građevinarstva
- minimalno 2 godine iskustva u projektiranju konstrukcija
- poznavanje BIM programskih paketa je prednost ali nije uvjet
- ambiciozna osoba sa željom za kontinuiranim učenjem
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u dinamičnom, poticajnom, otvorenom i kreativnom radnom okruženju
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
- ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni rok 6 mjeseci
- plaća prema dogovoru ovisno o radnom iskustvu

Napomena: Samo kandidati/kandidatkinje koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani. Prijave kandidata/kandidatkinja koje ne ispunjavaju uvjete iz natječaja neće biti uzeti u obzir. Slanjem prijave kandidati/kandidatkinje pristaju na upotrebu i pohranjivanje osobnih podataka u svrhu selekcijskog

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).