Pošalji prijatelju

Project Manager (m/ž)

Zagreb, Vinkovci

Rok prijave:

Mi smo HIDROCIBALAE d.o.o. brzorastuća smo inženjerska tvrtka, specijalizirana za obradu i analizu prostornih podataka s naglaskom na istraživanja mora te surađujemo s vodećim svjetskim tvrtkama u ovom području.

Radimo na inženjerskim projektima diljem svijeta u područjima hidrografije, oceanografije i geofizike.

Radimo savjetovanje i obradu podataka u poslovima:
- obrada marinskih geofizičkih podataka u svrhu izgradnje vjetroelektrana i umjetnih otoka u moru,
- istraživanja objekata na dnu mora (olupine brodova, eksplozivne naprave, cjevovodi itd.),
- istraživanja koja prethode izgradnji platformi u moru, izradi pomorskih karata, GIS analiza itd.

Traženi smo izvan granica RH iz više razloga!

Naš tim grade stručnjaci različitih disciplina: geodezija, geologija, geofizika, oceanografija, IT itd.

Ima nas 55 i marljivi smo, željni znanja i primjene naučenog.

Mlađi smo godinama (<30) i zaigrani duhom, profesionalni i radimo odličan posao.

Držimo se skupa i ljudski rješavamo sve bitne poslovno-životne situacije.

I zato trebamo baš Tebe da se pridružiš našem timu, pridoneseš razvoju tvrtke i da pronađeš za sebe bitne razloge zašto ti je predobro raditi s nama i razvijati se!

Opis posla

- upravljanje projektom, planiranje i koordinacija provedbe projekta
- komunikacija sa investitorima
- organizacija i vođenje projektnog tima
- tjedna kontrola proračuna projekta i izvještavanje prema upravi
- osnovno razumijevanje tvrtkinih usluga i djelatnosti
- identifikacija i upravljanje rizicima

Radno mjesto: Zagreb / Vinkovci.

Uvjeti

- 3+ godine iskustva u vođenju inženjerskih projekata (s naglaskom na podatkovni dio)
- obavezno je napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada u GIS softveru je poželjno, ali nije uvjet
- izvrsno razumijevanje digitalnih tehnologija i sposobnost korištenja digitalnih alata za upravljanje projektima
- izvrsne komunikacijske i pregovaračke vještine

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, ArcGIS

Što nudimo

- osnovnu plaću s dodatkom za prijevoz kojom ćeš biti zadovoljan/na jer smo bolji od prosjeka našeg sektora
- dodatno stimulativna primanja - prema rezultatima tvog rada
- mentora/mentoricu i edukaciju dok se uhodavaš
- božićnicu, uskrsnicu
- fleksibilnost oko bitnih poslovnih/životnih stvari
- konkretne edukacije - kontinuirano
- rad u mladom i proaktivnom timu u opuštenoj radnoj atmosferi
- sudjelovanje u vodećim svjetskim projektima istraživanja mora

Javi nam se s povjerenjem i pošalji CV putem linka za prijavu.

Prava ekipa te čeka!

P.S.:
Mi smo ekipa koja živi puno toga ljudskog i nama se to podrazumijeva, ali da ipak naglasimo za kraj:
Ako si osoba s invaliditetom ili pak strani radnik koji ispunjava uvjete, javi nam se!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).