Pošalji prijatelju

Spremač / Spremačica

Vabriga

Rok prijave:

  • ISTRA TENT društvo s ograničenom odgovornošću za turizam

Opis posla

Čišćenje i održavanje smještajnih objekata unutar kampova - glamping šatora i mobilnih kućica.

Uvjeti

- prednost poznavanje engleskog jezika
- u obzir dolaze osobe sa završenom osnovnom i/ili srednjom stručnom spremom

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski ili osobnim dolaskom.
Lanterna 1, 52440 Vabriga
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).