Pošalji prijatelju

Pomoćni djelatnik u kirurškoj sali (m/ž)

Krapinske Toplice

Rok prijave:

  • MAGDALENA - klinika za kardiovaskularne bolesti Medicinskog fakulteta Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku
  • Adresa: Ljudevita Gaja 2, 49217 Krapinske Toplice
  • Web: http://www.magdalena.hr

Klinika Magdalena već više od dvadeset godina pruža sveobuhvatnu kliničku skrb kardiovaskularnim bolesnicima, postižući vrhunske rezultate na područjima kardiologije, kardijalne i vaskularne kirurgije, anesteziologije, intenzivnog liječenja i telemedicine.

Naša najveća vrijednost su naši zaposlenici: vrhunski liječnici, medicinsko te administrativno osoblje, u čiju edukaciju i razvoj kontinuirano ulažemo. Naš medicinski tim svojim predanim radom i uvođenjem novih medicinskih metoda i tehnologija u svakodnevnu praksu, osigurava najbolje rezultate uz najvišu kvalitetu i visoku sigurnost za pacijenta.

U svrhu daljnjeg razvoja i unaprjeđenja poslovanja, objavljujemo oglas za zapošljavanje:

Opis posla:

  • poslovi pomoćnog djelatnika u kirurškoj sali
  • transport bolesnika prije i nakon operacijskog zahvata
  • pomoć pri zauzimanju položaja
  • pomoć pri namještanju opreme u operacijskoj sali
  • suradnja s operacijskim timom
  • drugi poslovi prema nalogu glavne sestre

Opći uvjeti:

  • prednost kandidatima sa završenim tečajem za njegovatelja
  • prednost kandidatima s iskustvom u obavljanju sličnih ili istih poslova
  • motiviranost za učenje i rad u dinamičnom okruženju
  • sklonost timskom radu

Što nudimo:

  • stimulativna primanja
  • mogućnost Ugovora na neodređeno vrijeme
  • kontinuirana edukacija
  • naknada za topli obrok
  • naknada troškova prijevoza

Vrsta zaposlenja:

  • na određeno vrijeme s mogućnošću trajnog zaposlenja

Mjesto rada:

  • Krapinske Toplice

Rok za podnošenje prijava je 30 dana od dana objave natječaja.

Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova na ovaj natječaj mogu se ravnopravno javiti osobe oba spola.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose se prijavom na link.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).