Pošalji prijatelju

Električar (m/ž)

München, Stuttgart, Weil am Rhein (Njemačka)

Rok prijave:

Cesing d.o.o. je tvrtka sa vise od 30 godina iskustva rada u području elektroinženjerstva kako u zemlji tako i u inozemstvu, koja iza sebe ima veliki broj uspješno odrađenih projekata kao npr.: shopping centri, logistički parkovi, stambena naselja, industrijski pogoni, poslovni parkovi, data centri, itd.

Naš moto je da ne postoji nemoguće, već je sve moguće napraviti kao tim.

Opis posla

Za potrebe proširenja i unapređenja našeg tima raspisujemo natječaj za radno mjesto:

Električar (m/ž), na našim projektima u Bavarskoj u tvornicama BMW-a i uredima SAP te Baden-Württembergu gdje neprestano poslujemo zadnjih 10 godina.

Radno mjesto podrazumijeva:
- izvođenje instalacija po projektnom nacrtu
- sudjelovanje u puštanju u pogon projektnih jedinica
- mjerenje elektro instalacija
- izvršenje projekata

Uvjeti

- najmanje pola godine iskustva na poslovima elektro montaže
- fizička spremnost
- odanost ekipi i poslu
- iskustvo u radu s ljudima odnosno u grupi
- brzina i pedantnost
- marljivost i poštenje
- poznavanje njemačkog jezika je prednost
- poslodavac može ponuditi zaposlenje samo kandidatima s EU državljanstvom

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Što nudimo

- tvrtka osigurava stanovanje u blizini gradilišta
- dugoročni projekti
- prijevoz na mjesto rada
- rad u ozbiljnoj i odgovornoj tvrtki koja posluje od 1989.
- obzirom da tvrtka sudjeluje u izvođenju velikih i modernih objekata, velika je mogućnost profesionalnog i osobnog usavršavanja te prema vlastitom trudu i zalaganju, napredovanja u hijerarhiji tvrtke

Cijenjene prijave molimo slati putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).