Pošalji prijatelju

Farmaceutski tehničar (m/ž)

Pula

Rok prijave:

Ljekarna Boboanović Vujnović obiteljska ljekarna sa dvije ljekarničke jedinice u Puli i Marčani.

Opis posla

- savjetovanje korisnika ljekarne u vezi bezreceptnih lijekova i dodataka prehrani
- kontrola rokova lijekova i medicinskih proizvoda
- zaprimanje i slaganje robe
- izrada magistralnih pripravaka
- briga o čistoći i urednosti ljekarne

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).