Pošalji prijatelju

Djelatnik u odjelu popravka paleta (m/ž)

Ježdovec

Rok prijave:

  • Paletomanija d.o.o.
  • Adresa: Kanalski put 46, 10000 Zagreb

Naša priča započinje 2020. godine željom da preoblikujemo i unaprijedimo poslovanje paletama te da stvorimo partnerstva i izgradimo povjerenje na Hrvatskom i inozemnom tržištu. Osnovna djelatnost društva usmjerena je na otkup, prodaju i popravak paleta.

Opis posla

Osoba će biti zadužena za:
- popravak paleta
- poslove skladišta
- održavanje radionice čistom i urednom

Tražimo više izvršitelja/ica.

Uvjeti

- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost, ali nije nužno
- angažiranost i želja za učenjem
- otvorenost i pozitivan stav
- dozvola za upravljanje viličarom je prednost, ali nije nužna

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- stimulativna primanja
- mogućnost dodatne zarade
- mogućnost napredovanja
- ugodna radna atmosfera
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka
- božićnica, bonusi, nagrade itd.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).