Referent upravljanja rizicima i rizičnim potraživanjima (m/ž)

Umag

Rok prijave:

  • Istarska kreditna banka Umag d.d.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa u Odjelu upravljanja rizicima i rizičnim potraživanjima

Referent upravljanja rizicima i rizičnim potraživanjima (m/ž), 1 izvršitelj

Opis poslova i odgovornosti:

  • praćenje, mjerenje, analiza i izvješćivanje vezano uz kreditne, kamatne, tržišne, likvidnosne i operativne rizike
  • sudjelovanje u procesu odobravanja kreditne izloženosti, financijska analiza klijenata, utvrđivanje kreditne sposobnosti klijenata, monitoring klijenata, analiza kreditnog portfelja
  • praćenje zakonskih propisa i ostalih akata iz područja upravljanja rizicima, sudjelovanje u izradi internih akata te usklađivanje postojećih internih akata
  • sudjelovanje u razvoju informatičke podrške vezane za upravljenje rizicima
  • komunikacija sa ostalim organizacijskim jedinicama
  • obavljanje ostalih poslova po nalogu neposrednog rukovoditelja ili Uprave Banke

Što nudimo:

  • radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
  • mjesto rada u Umagu
  • raznovrstan rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
  • kontinuirano stjecanje novih znanja i priliku za osobni rast i razvoj

Potrebni uvjeti:

  • završen diplomski studij ekonomskog usmjerenja uz najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • napredno poznavanje rada na računalu
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • samostalnost, odgovornost, samoinicijativnost i savjesnost u izvršavanju radnih zadataka
  • preciznost, analitičnost i sistematičnost
  • dinamičnost i fleksibilnost te sposobnost rada u timu
  • motiviranost za kontinuirano učenje i usavršavanje
  • dobre organizacijske i komunikacijske vještine
  • dobro poznavanje bankovne regulative

Uz prijavu kandidati su dužni dostaviti:

  • popunjen i potpisan upitnik za kandidata za zapošljavanje
  • zamolbu
  • životopis
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe/diplome)

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidat je dužan predočit isprave u izvorniku.

Prijave zainteresiranih kandidata s potrebnom dokumentacijom zaprimaju se zaključno s danom 03. svibnja 2024. godine.

Napomena: dostavljene podatke u svrhu natječaja Banka čuva u svojoj bazi podataka dvije godine. Ukoliko s time niste suglasni molimo da to navedete u svojoj prijavi.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).