Pošalji prijatelju

Magistar farmacije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • LJEKARNE BARIČEVIĆ, ustanova za ljekarničku djelatnost
  • Adresa: Zaharova 7, 10000 Zagreb

Opis posla

Rad uključuje uobičajene poslove farmaceuta:
- rad na recepturi
- preuzimanje robe
- uvođenje primki
- fakturiranje recepata
- davanje savjeta pacijentima

Uvjeti

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- smjene su organizirane da se radi jedan dan prijepodne, a idući dan poslijepodne
- vikendi su većinom neradni, odnosno, radi se svaka druga subota
- okruženje za rad je ugodno, a primanja su stimulativna

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).