Pošalji prijatelju

Operater bioplinskog postrojenja (m/ž)

Gradec

Rok prijave:

  • ENERGIJA GRADEC d.o.o.
  • Adresa: Ulica Ljudevita Posavskog 5, 10360 Sesvete

Bioplinsko postrojenje Gradec, Gradec 183a, 10345 Gradec.

Opis posla

- praćenje svih parametara proizvodnje bioplinskog postrojenja
- kontrola procesa proizvodnje bioplina
- ispravno i pravovremeno vođenje propisane dokumentacije
- doziranje sirovina teleskopskim utovarivačem
- svakodnevni obilazak postrojenja
- pregled stanja i ispravnosti opreme
- otklanjanje kvarova
- nadzor proizvodnog procesa preko upravljačkog sustava SCADA
- održavanje postrojenja čistim i urednim, održavanje zelenih površina

Uvjeti

- poželjna stručna sprema tehničkog smjera, strojarskog ili elektro

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Excel

Što nudimo

- dodatne edukacije i stručna usavršavanja
- mogućnost napredovanja
- DZO - dodatno zdravstveno osiguranje
- osigurana radna odjeća i obuća

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).