Pošalji prijatelju

Operater - blagajnik u automat klubu (m/ž)

Zagreb, Zadar, Trogir, Vodice, Hvar, Čakovec, Solin, Ivanec, Primošten, Vir, Cavtat, Mokošica, Rijeka, Kostrena, Dubrovnik, Sukošan

Rok prijave:

Olympic Entertainment Group AS je multinacionalni holding koji posluje u 8 zemalja EU, a prisutan je na tržištu priređivanja igara na sreću već 30 godina. U Hrvatskoj ima 59 poslovnica, 400 djelatnika te djeluje pod OLYBET brendom.

Ponosni smo sponzori sportskih klubova i natjecanja u Americi, Europi i Hrvatskoj te kontinuirano radimo na razvoju i unapređenju poslovanja.

Opis posla

- rad s gostima kluba
- rad s automatima za igre na sreću
- vršenje uplata i isplata novca
- obavljanje blagajničkih poslova kluba
- ugostiteljski poslovi
- vođenje evidencija u skladu s propisanim procedurama

Uvjeti

- SSS
- iskustvo u radu s gostima
- odgovornost, pouzdanost i preciznost
- komunikativnost, uslužnost prema gostima i spremnost na timski rad
- smjenski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- redovna primanja
- dodatna stimulativna primanja (bonusi)
- interne obuke tokom zaposlenja
- uskrsnica i božićnica
- Multisport pogodnost uz subvenciju
- smještaj osiguran ovisno o lokaciji
- mogućnost putovanja na sportske utakmice

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).