Pošalji prijatelju

Asistent u prodaji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

PAN-PEK d.o.o. je vodeća tvrtka u proizvodnji pekarskih i slastičarskih proizvoda.

Rezultat je to višegodišnjeg iskustva, ustrajnosti na kvaliteti proizvoda i umijeća naših stručnjaka.

Uz preko 60 vlastitih maloprodajnih prodavaonica dnevno opskrbljujemo i dvjestotinjak srednjih i manjih trgovačkih poduzeća, kao i sve važnije hipermarkete.

Zbog razvoja poslovanja u stalnoj smo potrebi za novim zaposlenicima.

Ako želite raditi u dinamičnoj sredini orijentiranoj na stalni razvoj i zadovoljstvo kupaca pridružite nam se.

Opis posla

- priprema i slanje analitičkih izvještaja
- dnevna komunikacija sa kupcima te ostalim odjelima u Društvu
- dnevna komunikacija i izrada potrebne dokumentacije za ključne kupce
- koordinacija prodajnih projekata
- izrada i ažuriranje cjenika, specifikacija i ponuda
- administrativni poslovi u odjelu veleprodaje

Uvjeti

- minimalno SSS
- minimalno 1 godina radnog iskustva u prodaji na istim ili sličnim poslovima
- organiziranost i dobre komunikacijske vještine
- samostalnost i odgovornost u radu
- preciznost u izvršavanju zadataka i izradi dokumentacije
- napredno znanje MS Office paketa (Word, Excel, Power Point)
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

- plaćene troškove javnog prijevoza
- isplatu božićnice, uskrsnice, regresa
- bonus za realiziranu preporuku kandidata
- naknadu za topli obrok
- Multisport program
- rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
- edukaciju, razvoj vještina i mogućnost napredovanja

Svoj životopis možete poslati putem linka za prijavu.

Čekamo Vas!
Vaš Pan-pek

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).