Pošalji prijatelju

Monter namještaja - stolar (m/ž)

Zagreb (Lučko)

Rok prijave:

Interijer Design je tvrtka koja se bavi opremanjima luxuznih hotela i privatnih objekata (kuća, stanova...). osim vlastite proizvodnje stolarskog namještaja bavimo se prodajom i montažom namještaja renomiranih i luxuznih talijanskih brandova, te kuhinja Veneta Cucine i Euromobil.

Opis posla

Monter namještaja/stolar samostalno i/ili timski obavlja poslove sastavljanja namještaja, montaže i demontaže ugradbenog namještaja, demontaže i premještanja starog namještaja...

U svom poslu monter namještaja/stolar poslovno komunicira s poslodavcem, sa suradnicima, s kooperantima i s klijentima. Planira vrijeme i resurse, organizira posao i administrativno prati usluge izmjere, sastavljanja/ugradnje namještaja, pri čemu koriste informacijsko komunikacijsku tehnologiju.

Samostalno i/ili uz pomoć suradnika transportira ili organizira transport proizvoda, materijala, alata i opreme od mjesta preuzimanja do mjesta ugradnje.

Prema potrebi posla radi se i na terenu, a na samom mjestu izvođenja radova pripremaju radni prostor, koji po završetku poslova ostavljaju urednim i čistim.

Uvjeti

- minimalno 3-5 god iskustva na poslovima sklapanja i montaže
- poželjno iskustvo u montaži talijanskih kuhinja i ormara
- visoki stupanj samostalnosti u radu
- urednost i organiziranost
- odgovoran odnos prema alatima, kolegama i poslu općenito
- rad na stolarskim alatima za obradu drva/mdf-a/iverala (tiplerica, kanterica...)

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Hrvatski (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik), Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Točnost, Spretnost, Urednost, Organiziranost, Samoinicijativnost, Timski rad, Samostalnost, Proaktivnost, Prilagodljivost, Odgovornost, Preciznost, Ažurnost, Pouzdanost

Što nudimo

- terenski rad: dnevnice

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1500 do 2000 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).