Pošalji prijatelju

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Poreč

Rok prijave:

  • Dom za starije i nemoćne osobe Poreč

Opis posla

Ravnateljica Doma za starije i nemoćne osobe Poreč, iz Poreča, M. Gioseffi 2, na temelju članka 38. Statuta Doma za starije i nemoćne osobe Poreč, broj: 2163-6-1/01-23/UV-3/1-1 od 07.02.2023. god. (u daljnjem tekstu: Statut), dana 03.04.2024. godine, raspisuje natječaj za radno mjesto:

Medicinska sestra / Medicinski tehničar - 1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme, do povratka djelatnice sa bolovanja, puno radno vrijeme, uz probni rad od 60 dana.

Uvjeti

- SSS medicinskog smjera
- položen stručni ispit
- odobrenje za samostalni rad
- 1 godina radnog iskustva
- da ne postoji zapreka iz članka 261. st.1. Zakona o socijalnoj skrbi (NN 18/22, 119/22 i 71/23)

Uz pisanu prijavu kandidati trebaju priložiti u izvorniku ili presliku dokaze o ispunjavanju uvjeta:
- molba sa životopisom
- dokaz o traženoj stručnoj spremi (preslika)
- dokaz o položenom stručnom ispitu (preslika)
- dokaz o državljanstvu (preslika)
- važeće odobrenje za samostalan rad (licencu), koje je izdala Hrvatska komora medicinskih sestara (preslika)
- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od šest mjeseci)
- potvrdu o radnom iskustvu (dokaz o ukupnom radnom iskustvu i radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima): potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava formalne uvjete oglasa.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se do 30.04.2024. godine, na navedenu adresu s naznakom: "Natječaj za radno mjesto - medicinska sestra / tehničar“.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Za kandidate koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) i Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rada (NN 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja (https://branitelji.gov.hr).

O rezultatu izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku pisanim putem.

Dom za starije i nemoćne osobe Poreč pridržava pravo poništenja natječaja odnosno pravo ne odabrati nijednog kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- zajednički smještaj
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Na ovaj oglas se možete prijaviti osobnim dolaskom ili pisanim putem.
Dom za starije i nemoćne osobe Poreč, M. Gioseffi 2, 52440 Poreč (Parenzo)
Dom za starije i nemoćne osobe Poreč, M. Gioseffi 2, 52440 Poreč (Parenzo), s naznakom: "Natječaj za radno mjesto - medicinska sestra / tehničar“
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).