Pošalji prijatelju

Tehničar za telekomunikacije (m/ž)

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • MD Telekom jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za instalacije, proizvodnju, trgovinu i usluge

Opis posla

- izrada optičkih mreža (spajanje, upuhivanje i montaža optičkih kablova)
- testiranje i otkrivanje grešaka
- samostalno korištenje alata i mjernih uređaja u svakodnevnom radu
- razumijevanje nacrta
- rad na terenu
- održavanje visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada
- rad na visini

Mjesto rada: cijela Hrvatska.

Broj traženih radnika: 2

Uvjeti

Poželjno je znanje engleskog jezika, poznavanje MS Office paketa (Word, Excel) te posjedovanje vozačke dozvole B kategorije, ali nije uvjet.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 95 389 9069

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- stalni radni odnos
- službeni automobil
- opuštena radna atmosfera
- dinamično i motivirajuće radno okruženje
- kontinuirano usavršavanje i obuka
- poslodavac na terenu osigurava smještaj i prijevoz.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).