Pošalji prijatelju

Inženjer arhitekture (m/ž)

Virovitica

Rok prijave:

  • STANDING društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje, građenje, trgovinu i usluge

Opis posla

Arhitekt razrađuje svoje ideje i izrađuje projektnu skicu odnosno idejni projekt koji uključuje odluke o veličini, obliku, vanjskom izgledu građevine, u skladu sa zakonom o prostornom planiranju. Po završetku ove faze izdaje se lokacijska dozvola. Slijedi izrada glavnog projekta, s ciljem dobivanja građevinske dozvole. U tu svrhu arhitekt idejni projekt prilagođava zahtjevima komunalnih i ostalih nadređenih struktura.

Uvjeti

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Arhitektura

Županija rada:

Virovitičko-podravska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 979,30 EUR (7.378,50 kuna).