Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Sofisticirano uređenje, visoki gastronomski standardi, latinska kuhinja, kombinacija restorana i bara te ugodna atmosfera aduti su i glavni recept za uspjeh definitivno novog it mjesta u gradu.

Opis posla

Rad u toploj i hladnoj kuhinji na tavama i grillu.

Mjesto rada: Restoran El Toro.

Uvjeti

Minimum 3 do 5 godina godine iskustva.

Potrebno je iskustvo rada sa steakovima.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 613 2925

Potrebne godine iskustva:

3-5

Što nudimo

Puno radno vrijeme i ugovor na neodređeno.

Rad u smjenama te mladom i kreativnom timu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).