Pošalji prijatelju

Upravitelj stroja (m/ž)

Poreč, Istarska županija

Rok prijave:

Opis posla

Kao jedan od vodećih prijevoznika brzim katamaranima na linijama između Istre i Venecije te jedna od vodećih putničkih agencija u Hrvatskoj, zbog rasta obujma posla i proširenja poslovnih aktivnosti, dodatno zapošljavamo upravitelja stroja (m/ž) na brodu porivne snage do 3000 KW u međunarodnoj plovidbi.

Opis posla:
- obavljanje svih poslova održavanja cjelokupnog strojnog i električkog postrojenja broda na dnevnoj brodskoj liniji između Istre i Venecije
- osiguranje obavljanja svih poslova na brodu i u vezi s brodom na siguran način
- obavljanje svih drugih poslova i preuzimanje svih drugih odgovornosti propisanih Pomorskim zakonikom i drugim važećim propisima

Uvjeti

Od dokumentacije potrebno je posjedovati:
- pomorsku knjižicu
- liječnički pregled (ovjeren od odobrene ustanove)
- upisana i ovjerena krvna grupa u pomorskoj knjižici
- temeljna sigurnost (VI/1)
- upravitelj stroja na brodu porivne snage do 3000 KW (III/3)
- upravljanje gašenjem požara (VI/4)
- pružanje medicinske prve pomoći (VI/4-1)
- osnovni program sigurnosne zaštite (VI/6-1)
- posebni program sigurnosne zaštite za pomorce imenovane za sigurnosne dužnosti (VI/6-2)
- rukovanje brodicom za spašavanje i spasilačkom brodicom osim brze spasilačke brodice (VI/2-1)
- mjere sigurnosti na putničkom brodu (V/2)
- rad na brzom plovilu (Svjedodžba se izdaje za određeni brod; pslodavac organizira pohađanje tečaja te dolazak ispitnog povjerenstva na brod).
- upravljanje na brzom plovilu (Svjedodžba se izdaje za određeni brod; poslodavac organizira pohađanje tečaja te dolazak ispitnog povjerenstva na brod)

Traži se valjanost dokumentacije do 31.12.2024. godine

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- radno okruženje koje potiče učenje i razvoj
- briga o vašem zdravlju kroz mogućnost ugovaranja polica dopunskog i/ili dodatnog zdravstvenog osiguranja po povlaštenim cijenama
- stimulativna primanja
- godišnje nagrade za uspješnost
- prigodne novčane nagrade
- pomorski dodatak za vrijeme ukrcaja
- smještaj na kopnu za vrijeme ukrcaja
- pravo na staž s povećanim trajanjem

Postanite dio našeg tima ukoliko želite raditi u stimulativnoj radnoj atmosferi koja će testirati granice Vaših sposobnosti, potencijala i znanja te ih garantirano dovesti na sasvim novu razinu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).