Pošalji prijatelju

Elektrotehničar (m/ž)

Europa

Rok prijave:

Usredotočeni prije svega na sigurnost, tvrtka Interlock Systems ima ovlaštenu radnu snagu i nudi razne građevinske usluge u branši elektrotehnike. Naši zaposlenici ne samo da obavljaju posao; oni rade na tome da razumiju točno što njihovi klijenti traže i zatim izvršavaju zadatak strateški i učinkovito.

Opis posla

- terenski rad (zemlje EU)
- čitanje elektrotehničkih nacrta, shema i dokumentacije
- instaliranje i provlačenje raznih vrsta i tipova električnih vodiča
- montaža i instaliranje kabelskih kanala te ostale zaštitne mehaničke opreme
- spajanje elektroopreme i uređaja prema planu
- spajanje na mrežu, te puštanje u pogon raznih uređaja: motora, senzora, aktuatora, sklopki..
- svakodnevna komunikacija s nadređenim

Uvjeti

- odgovornost za ugradnju uređaja i opreme
- odgovornost za obavljanje određenih dnevnih aktivnosti, poštivanje sigurnosnih propisa i kvalitetu svakodnevnih zadataka
- poštivanje radne etike
- sposobnost izvršavanja radnih zadataka prema tehničkim i pravilima struke
- sposobnost samostalnog izvršavanja radnih zadataka, kao i rad u timu

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Visokokvalificirani, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad s vrhunskim alatima i strojevima (Dewalt, Hilti)
- mogućnost napredovanja
- mogućnost dodatnog usavršavanja i certificiranja u branši (KNX, DMX, Siemens, Allen- Bradley)
- rad u mladom, dinamičnom i stručnom timu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2000 do 4000 eur

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).