Pošalji prijatelju

Elektroinstalater / elektromonter (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • BELMONT društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo, trgovinu i usluge

Opis posla

Izvedba kompletnih elektroinstalacija u industrijskim i stambenim objektima.

Mjesto rada: Stuttgart i okolica (Njemačka).

Uvjeti

- samostalno čitanje e-planova
- završena škola za elektro zanimanje
- vozačka dozvola B kategorije
- radno iskustvo minimalno 1 godina

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 370 1955

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- osiguran smještaj u blizini mjesta rada, maksimalno 2 osobe u sobi
- osiguran prijevoz i mogućnost korištenja poslovnog automobila u privatne svrhe
- poslodavac osigurava sav potreban alat i kvalitetnu radnu odjeću
- stimulativna i iznadprosječna primanja
- plaćamo uskrsnicu, božićnicu i stimulacije
- terenski rad na principu 4/1 i 3/1
- početna satnica ovisna o iskustvu na području elektroinstalacija i znanju njemačkog jezika
- rad u timu od 2 ili više ljudi

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).