Pošalji prijatelju

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Sisak

Rok prijave:

  • DIZARA KNJIGOVODSTVO d.o.o. za usluge i trgovinu

Opis posla

Traži se osoba za rad u knjigovodstvenom servisu.

Opis posla:
- obračun plaća i PDV-a
- knjiženje URA i IRA
- knjiženje izvoda, blagajne, putnih naloga
- vođenje salda-konti kupaca i dobavljača
- knjiženje glavne knjige i usklada sa analitičkim evidencijama
- izrada izvještaja prema potrebama Uprave društva
- drugi poslovi po nalogu voditelja
- komunikacija (u usmenom i pismenom obliku) s klijentima, dobavljačima i kupcima

Uvjeti

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1100 do 1200 eur

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).