Pošalji prijatelju

Diplomirani inženjer elektrotehnike (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MAŠINOPROJEKT - Biro za strojogradnju i energetiku društvo s ograničenom odgovornošću
  • Adresa: Samoborska cesta 266, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.masinoprojekt.hr

Tvrtka Mašinoprojekt - Biro za strojogradnju i energetiku d.o.o. specijalizirana je za izradu projektne dokumentacije objekata u niskogradnji (vrelovodi, toplovodi, parovodi, plinovodi, naftovodi, produktovodi, vodoopskrbni cjevovodi, hidrantske mreže, sanitarna i oborinska odvodnja) s pripadajućim objektima (toplinske stanice, odorizacijska postrojenja, mjerno-redukcijske stanice, prekidne komore, crpne stanice i sl.) kao i za energetska (hidroelektrane, kogeneracijska postrojenja) i druga industrijska postrojenja.

Opis posla

Zbog proširenja posla te u cilju osnaživanja našeg projektnog tima, tražimo osobu koja bi radila na poslovima projektanta elektrotehnike. Kandidat mora imati status ovlaštenog projektanta s upisom u imenik Hrvatske komore inženjera elektrotehnike.

Opis posla:
- izrada projektne dokumentacije električnih instalacija jake i slabe struje
- suradnja s inženjerima drugih struka
- izrada projektne dokumentacije koristeći se programskim paketima AutoCAD i BIM

Uvjeti

- minimalno 2 godine radnog iskustva
- potrebna stručna sprema: VSS (dipl. ing. el., mag. ing.el. ili struč.spec.ing.el.)
- ovlašteni projektant s upisom u imenik Hrvatske komore inženjera elektrotehnike

Prednost:
- iskustvo u projektiranju energetskih objekata i objekata u niskogradnji
- dobro poznavanje zakonske regulative vezane uz građevinarstvo i energetiku
- dodatni strani jezik

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, AutoCAD

Što nudimo

Nudimo rad u dinamičnom i poticajnom okruženju te mogućnost učenja i napredovanja u poslu. Radni odnos na neodređeno vrijeme uz obavezan probni rad u trajanju od 3 (tri) mjeseca.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).