Pošalji prijatelju

Monter solarnih panela (m/ž)

Trilj

Rok prijave:

  • NAKLO j.d.o.o. za usluge

Opis posla

Naklo j.d.o.o. za usluge traži 4 radnika za montažu solarnih panela .Monter solarnih panela je posao koji podrazumijeva instaliranje i postavljanje solarnih panela na krovove ili druge površine za proizvodnju električne energije pomoću sunčeve svjetlosti.

Posao montera solarnih panela uključuje:
- pripremu radnog mjesta, uključujući pripremu alata i opreme potrebne za instalaciju
- montažu solarnih panela, provlačenje kablova, rad na visini, terenski rad

Uvjeti

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).