Pošalji prijatelju

Električar / Elektroinstalater (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Hitne intervencije.

Uvjeti

Tražimo isključivo električara s iskustvom.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 259 486

Što nudimo

- probni rok od 2 mjeseca
- radno vrijeme: od ponedjeljka do subote od 07:30 do 17:30 sati
- plaćen prijevoz
- plaća po dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

2500 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).