Pošalji prijatelju

Mehaničar (m/ž)

Zagreb (Lučko)

Rok prijave:

Tvrtka Transport, prikolice i oprema d.o.o. utemeljena je 1991. godine, od samog početka imamo moto kojeg se držimo: kvaliteta, stručnost, pouzdanost i konkurentnost!

Bavimo se prodajom prikolica i opreme te auto kuka. U sklopu naše ponude također imamo i servisni centar za ugradnju auto kuka i održavanje prikolica do 3,5t NDM kao i većih kamionskih prikolica. Surađujemo s najkvalitetnijim svjetskim proizvođačima pojedinih brendova (prikolica: Humbaur, Vezeko, Lorries, Ta-No, TPV, Tomplan, Wecon, auto kuka: Oris, Brink, Westfalia, opreme: Valeryd, Knott, Al-ko te rasvjete: Was, Aspoeck).

Opis posla

- rad u servisu prikolica priprema novih prikolica za isporuku, detektiranje i otklanjanje nedostataka, redovno održavanje kočionih i svjetlosnih sustava
- servis za ugradnju auto kuka, ugradnja kuka i električnih instalacija

Uvjeti

- poznavanje mehanike i elektrike (autoelektričar, automehatroničar - prednost (nije uvjet))
- samoinicijativa i volja za učenjem

Poželjno:
- iskustvo
- vozačka dozvola B, BE kategorije
- poželjno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, njemački jezik je dodatni plus

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost), Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Što nudimo

- rad u maloj i ugodnoj zajednici
- stimulirajuća primanja, nagrade i bonusi
- rad na neodređeno uz probni rad u trajanju 3 mjeseca

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).