Pošalji prijatelju

Bravar - monter (m/ž)

cijela Hrvatska, EU

Rok prijave:

Mi smo tvrtka koja se bavi opremanjem unutarnjih i vanjskih sportskih objekata, sportskom opremom te ugradnjom sportskih podloga.

Poslujemo na tržištu više od 25 godina i među vodećima smo u regiji u poslovima izrade, nabave i montaže raznih sportskih artikala, sportskih i industrijskih podova, sportskih parketa, umjetne trave, podlogama za mali nogomet/futsal, cageball/nogomet u kavezu, veliki nogomet, košarku, tenis, odbojku, rukomet, badminton, mini golf, golf, multifunkcionalne terene, atletske staze, „decking“ podove, parkovnu opremu te mnogih drugih modernih proizvoda koji se koriste u sportskoj i industrijskoj infrastrukturi.

Opis posla

- montiranje sportske opreme i sportskih podloga na terenu
- korištenje osnovnih ručnih alata za montažu i obradu (bušilice, brusilice, odvijači, ključevi)
- terenski rad (BiH, Hrvatska, zemlje EU)
- rad na skeli

Uvjeti

- poznavanje osnovnih alata za montažu i obradu metala i drveta (bušilice, brusilice, odvijači, ključevi)
- prednost je prethodno radno iskustvo u sličnim poslovima, ali nije uvjet
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost, marljivost i pedantnost u radu
- snalažljivost i kreativnost u rješavanju tehničkih problema
- spremnost na samostalni i timski rad
- spremnost na terenski rad

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 539 9756

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Hrvatski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u uspješnoj tvrtki
- stimulativna plaća
- dodaci na plaću: putni troškovi, prekovremeni sati
- dnevnice, smještaj i hrana na terenu
- mogućnost osobnog rasta, napredovanja i obrazovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).