Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Osijek, Đakovo, Našice, Vukovar, Vinkovci

Rok prijave:

  • HOME PLUS d.o.o.
  • Adresa: Josipa Jurja Strossmayera 333, 31000 Osijek

Opis posla

Međunarodna tvrtka s više od 10 godina iskustva traži prodajnog predstavnika za područje cijele države.

U svrhu razvoja poslovanja i širenja tržišta tražimo ambiciozne kandidate, orijentirane na rezultat, s izvrsnim komunikacijskom i pregovaračkim vještinama.

Uvjeti

- spremnost na putovanje unutar zadanog područja
- spremnost na terenski rad
- izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine
- prezentacija, savjetovanje i aktivna prodaja proizvoda
- samouvjerenost u ophođenju s klijentima i vođenju svih aspekata suradnje
- vještine prodavanja i pregovaranja
- izvrsne organizacijske vještine i sposobnost vođenja i poboljšanja prodajnog procesa

Iskustvo nije uvjet ukoliko ste marljivi i komunikativni.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- atraktivna fiksna primanja i stimulativne bonuse
- potpuna naknada putnih troškova i smještaja
- sveobuhvatni inicijalni trening

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).