Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Kupinečki Kraljevec

Rok prijave:

Tvornica za minimalno procesiranje povrća.

Opis posla

- komisioniranje proizvoda prije otpreme
- rad u smjenama

Mjesto zaposlenja: Fragaria d.o.o., Tvornica za minimalno procesiranje povrća, Grančarska 62, Kupinečki Kraljevec.

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 462 535

Što nudimo

- mjesečne i dodatne stimulacije na plaći
- isplata naknade za prijevoz na posao i s posla
- isplata naknade za prehranu
- noćni i prekovremeni rad se dodatno stimuliraju
- rad se ne obavlja na minus režimu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).