Pošalji prijatelju

Vrtlar (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • BOTANIKA, obrt za usluge uređenja krajolika, vl. Božo Surać, Mali Iž, Mali Iž 293

Opis posla

Održavanje zelenih površina koje podrazumijeva:
- rad na terenu
- košnju trave traktorskom kosilicom, samohodnom kosilicom i trimerom
- šišanje živice motornim šišačem
- plijevljenje i okopavanje
- rezidba grmova, trajnica i nižih stablašica
- fitosanitetska zaštita biljaka
- briga i održavanje osnovnih sredstava koja se koriste, alat, vozila

Uvjeti

- NKV/SSS
- poželjno iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
- želja za radom
- spremnost na timski rad
- vozačka dozvola B kategorije
- samostalnost u radu
- visoka razina radne etike i poštenje

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- dodatne stimulacije i nagrade na plaću u skladu s rezultatima rada
- osigurana radna odjeća i obuća na trošak poslodavca
- stalni radni odnos - prijava na neodređeno nakon probnog rada
- isplata božićnice i uskrsnice
- radno vrijeme; ponedjeljak - petak 07:00 - 15:00
- vikendi (subota, nedjelja), praznici i blagdani neradni
- kolektivni godišnji odmor od Badnjaka do Tri kralja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 810,24 EUR (6.104,75 kuna).