Pošalji prijatelju

Web dizajner (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Webilum (Stortech d.o.o.)

Opis posla

Tražimo web dizajnera koji će na svakodnevnoj bazi kreirati vizualno atraktivan sadržaj i grafike, implementirati responzivne tehnike web dizajna te surađivati s development timom s ciljem skladnog front-end razvoja.

Uvjeti

- iskustvo rada u područjima web dizajna i grafičkog dizajna
- iskustvo u kreiranju i optimizaciji grafičkog sadržaja za web
- front-end development znanje
- iskustvo s responzivnim web dizajnom
- znanje HTML-a, CSS-a i JavaScript-a
- izražena kreativnost i usmjerenost na detalje
- iskustvo rada u Wordpress-u i Elementor PRO-u
- fleksibilnost i smislu samostalnog rada i rada u timu
- izvrsne pisane i usmene komunikacijske vještine

Prednosti:
- iskustvo rada u foto i video produkciji te snalaženje u PS-u
- diploma iz web dizajna, grafičkog dizajna ili sličnih područja

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Vještine:

CSS, HTML, JavaScript, WordPress, Elementor

Što nudimo

- ugovor na neodređeno sa probnim rokom
- rad na puno radno vrijeme
- redovna i stabilna primanja 1500 EUR/Neto
- ugodno okruženje i dinamičnu radnu atmosferu
- mogućnost korištenja Multisport kartice

Radi se o hibridnoj poziciji, što znači da je moguć djelomični rad iz ureda/kuće, premda je sjedište uredu u Zagrebu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Plaća:

1500 eur

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).