Pošalji prijatelju

Doktor dentalne medicine (m/ž)

Karlovac

Rok prijave:

  • Ordinacija dentalne medicine Hela Puljić, dr.med.dent.

Opis posla

Ordinacija dentalne medicine Hela Puljić, dr. med. dent. zapošljava doktora / doktoricu dentalne medicine na puno radno vrijeme.

Uvjeti

Očekujemo savjesnost u radu, pedantnost, brzinu, komunikativnost i timski rad, kao i sposobnost samostalnog rada.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 548 8144

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Ordinacija nudi stimulativno radno okruženje, mogućnost napredovanja, stalne edukacije.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Karlovačka

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).