Pošalji prijatelju

Radnik u stolariji / stolar (m/ž)

Ludbreg

Rok prijave:

  • DESIGN MANUFACTURE FINEST FURNITURE društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Koprivnička ulica 7, 42230 Ludbreg

Opis posla

Poslovi u proizvodnji na izradi i montaži namještaja, povremeni terenski rad kad se radi na montažama proizvedenog namještaja.

Uvjeti

Mogu se javiti zainteresirani sa završenom osnovnom ili bilo kojom srednjom - s radnim iskustvom na pomoćnim poslovima u stolariji, ali i kandidati s završenom srednjom školom drvne struke neovisno o iskustvu.

Vozački B kategorije je poželjan zbog povremenih odlazaka na montaže namještaja

- prednost kandidatima s iskustvom na poslovima sklapanja i montaže namještaja
- visoki stupanj samostalnosti u radu
- urednost i organiziranost
- odgovoran odnos prema alatima, kolegama i poslu općenito
- rad na stolarskim alatima i strojevima za obradu drva/mdf-a/iverala (tiplerica, kanterica, CNC)

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Polukvalificirani, Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
- plaća prema dogovoru ovisno o radnom iskustvu

Životopis i molbu slati putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).