Pošalji prijatelju

Sortirač / Vagar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

- utovarivanje, istovarivanje i vršenje pretovara robe
- vođenje evidencije i izvještavanje o zalihama
- komisioniranje robe po izlaznim nalozima
- vaganje robe na kolnoj i platformskoj vagi
- smjenski rad
- ostali poslovi u skladištu

Mjesto rada: Zagreb, Ilica 427.

Uvjeti

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Polukvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- mogućnost zaposlenja na pola radnog vremena
- mogućnost plaćenog smještaja
- mogućnost dogovora oko organiziranog prijevoza iz okolnih mjesta
- mentorstvo pri uvođenju u posao uz samostalnost u radu
- prigodne novčane nagrade i potpore
- motivirajuću i ugodnu atmosferu
- priliku za osobni i profesionalni razvoj

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).