Pošalji prijatelju

Inženjer građevine (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

  • ZTB Gradnja društvo s ograničenom odgovornošću za vođenje i financiranje projekata energetske učinkovitosti
  • Adresa: Ulica Ivana Severa 5, 42000 Varaždin
  • Web: http://www.ztbgradnja.hr

ZTB Gradnja osnovana je 2013. godine kao ZTB ESCO. 2017. godine je promijenila ime u ZTB Gradnja te danas zapošljava u prosjeku 50 djelatnika. Od toga 10 stručnih inženjera iz područja graditeljstva koji nude sposobnost i samostalnost u izvođenju radova.

Opis posla

- rukovođenje posla na gradilištu u svojstvu glavnog izvođača
- izrada, kontrola i praćenje terminskih i financijskih planova
- organiziranje i kontrola radova (kvaliteta, rokovi) svih vrsta građevinsko-obrtničkih i instalaterskih radova
- razumijevanje i provođenje ugovorne, tehničke i projektne dokumentacije
- izrada obračuna i financijsko praćenje učinka vlastitih radova i radova podizvođača
- koordinacija i pravodobna komunikacija sa nadležnim odgovornim osobama investitora i nadzornog inženjera
- vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige te izrada mjesečnih situacija investitoru za izvedene radove
- otklanjanje eventualnih nedostataka na građevini ili radovima po reklamacijama investitora i korisnika u jamstvenom roku

Uvjeti

- viša (VŠS) ili visoka (VSS) stručna sprema građevinske struke
- spremnost za rad na terenu na području Republike Hrvatske
- poznavanje i korištenje računalnih programa
- dobre komunikacijske vještine, pouzdanost, organizacijske sposobnosti
- vozačka dozvola B kategorije
- radno iskustvo u istom poslu min. 1 godina (poželjno, nije uvjet za prijavu)
- upis u Imenik ovlaštenih voditelja građenja kod Hrvatske komore inženjera građevinarstva (poželjno, nije uvjet za prijavu)

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- redovna primanja
- timsko radno okruženje
- službeno vozilo i mobitel
- godišnji odmor prema dogovoru
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).