Pošalji prijatelju

Vozač - dostavljač (m/ž)

Rijeka, Split, Lučko, Zadar

Rok prijave:

Vodeća smo kompanija na području RH u segmentu proizvodnje i distribucije vode pakirane u spremnicima od 18,9 L te pripadajućih aparata za vodu, koja uspješno posluje više od 20 godina. Upravo smo završili ciklus izgradnje nove proizvodno-upravne zgrade, te modernizacije proizvodnog parka ulaganjem u najsuvremeniju opremu.

Opis posla

S ciljem jačanja tima i nastavka ekspanzije na tržištu u potrazi smo za osobom koja će preuzeti poziciju:

Vozač - dostavljač (m/ž).

Opis posla:
- dostava bidona vode od 18,9 L na području grada Zagreba (4 djelatnika), Rijeke (1 djelatnik), Splita (1 djelatnik) i Zadra (1 djelatnik) pravnim i fizičkim osobama
- zamjena i postavljanje aparata za vodu kod krajnjih korisnika
- odgovornost za točnost naplate
- briga za urednost i čistoću dostavnog vozila

Uvjeti

- vozačka dozvola B kategorije
- dobra fizička kondicija i pedantnost u poslu
- dobro poznavanje grada

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- povoljnu priliku rada u uspješnom hrvatskom poduzeću
- redovita i sigurna primanja
- radno vrijeme pon-pet od 07:00-15:00 i neradni vikendi
- konkurentnu plaću uz dodatne isplate (božićnica, uskrsnica, regres)
- potpore roditeljima (potpora za rođenje djeteta, dar za dijete povodom sv. Nikole)
- ugovor o radu na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).