Pošalji prijatelju

Poslovođa - predradnik (m/ž)

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • BAU KS d.o.o. graditeljstvo, trgovinu i usluge

Opis posla

Traži se poslovođa/predradnik za rukovođenje radnicima na gradilištu te evidenciju učinka.

Opis posla:
- vodi evidenciju o radu djelatnika, radnoj disciplini i gradilištu
- organizira radnike i sve poslove koji su nužni kako bi gradilište uredno funkcioniralo
- kontrolira i vodi rad cjelokupnog gradilišta te o svemu izvještava nadređenog
- brine o pravovremenoj izvedbi i kvaliteti građevinskih, obrtničkih i instalacijskih radova
- pravovremeno naručuje potreban materijal, mehanizaciju i radnu snagu
- obavlja sve ostale poslove prema nalogu

Mjesto rada: na području Republike Hrvatske.

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 453 5555

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

Osiguran smještaj i naknada za prijevoz.

Prijava na puno ili nepuno radno vrijeme.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).