Pošalji prijatelju

Električar (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • G&S 28 GROUP d.o.o.

Opis posla

Traže se električari (m/ž) za dugoročne projekte u Njemačkoj.

Uvjeti

- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- znanje njemačkog jezika nije obavezno, ali je poželjno

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 164 0160

Jezici:

Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Što nudimo

- prijava na hrvatsku tvrtku
- satnice 13-19 € neto (ovisno o iskustvu radnika, poznavanju njemačkog jezika...)
- plaćen smještaj u mjestu rada u Njemačkoj (radnici nemaju nikakvog odbitka sa svoje plaće za smještaj)
- plaćen prijevoz od smještaja do posla i obrnuto
- osigurana radna oprema, obuća i kompletan radni alat
- mogućnost uzimanja akontacije do prve plaće
- mogućnost ostvarivanja većeg broja radnih sati mjesečno (+200 h)
- plaćeni svi doprinosi (mirovinsko, zdravstveno...)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).