Pošalji prijatelju

Konobar / Pomoćni konobar (m/ž)

Bale

Rok prijave:

Posjed na kojem se danas nalazi Meneghetti Wine Hotel & Winery još od ranog 19. stoljeća nosi titulu jednog od najljepših imanja na Mediteranu koje pruža istinski i veličanstveni doživljaj za sve ljubitelje jedinstvenih prirodnih ljepota, neometanog mira i potpunog opuštanja. Na tom savršenom mjestu iznikao izniman luksuzni hotel, član grupacije prestižnih hotela Relais & Chateaux, koji pruža jedinstvenu i personaliziranu uslugu, s izvanrednim restoranom i vlastitim vrhunskim i svjetski poznatim nagrađivanim vinima i maslinovim uljima, otvoren svakome tko traži mir, tišinu, osamu i vrhunsku uslugu i proizvode. Tijekom dva desetljeća stvaranja i pružanja vrhunskih usluga, Meneghetti Wine Hotel & Winery razvio se u regionalnog predvodnika u ugostiteljstvu. Stvaramo zadivljujuće, inovativne i lokalno značajne doživljaje te potičemo naše voditelje, stručnjake u ugostiteljstvu, kuhare i sommeliere da odgovaraju na globalne trendove tražeći inspiraciju u tradicionalnoj i lokalnoj kulturi. Obogatite Vaše profesionalno iskustvo u Meneghetti Wine Hotel & Winery, te istražite mogućnosti i prednosti koje nudi karijera u našem hotelu. Započnite jedinstveno putovanje prema zajedničkom cilju – da iskustva koje gosti ponesu sa sobom doma budu spektakularna kao i naše imanje koje su odlučili posjetiti.

Opis posla

- posluživanje hrane i pića gostima u svim odjelima hrane i pića
- odgovoran/a je za redovitu naplatu i preuzimanje točne narudžbe
- postupanje u skladu s pravilima struke
- odgovara za pravovremeno i kvalitetno izvršavanje poslova i zadataka iz svog djelokruga rada
- dnevna komunikacija s Voditeljima odjela i restoranskim zaposlenicima

Uvjeti

- poželjno je radno iskustvo u restoranu ili baru
- poznavanje 5 star servicea
- poznavanje ponude svih prodajnih mjesta hotela
- poznavanje svih menija i Meneghetti vina svih prodajnih mjesta hotela
- obavezno je poznavanje engleskog jezika
- poznavanje i primjena pravila struke
- razvijene komunikacijske i prodajne vještine
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- zasnivanje ugovora na određeno vrijeme / sezonski s mogućnošću stalnog zaposlenja
- edukaciju i uvođenje u posao pri zapošljavanju
- radno okruženje u proaktivnom i ambicioznom timu
- mogućnost profesionalnog razvoja i rad u stimulativnom okruženju
- plaćeni putni trošak i topli obrok
- smještaj za sezonske radnike

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).