Pošalji prijatelju

Operater / blagajnik u automat klubu (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

A MAT d.o.o. je tvrtka koja se bavi priređivanjem igara na sreću u automat klubovima. Naši automat klubovi posluju pod brendom Kajot Intacto, a prisutni smo u četiri hrvatska grada - u Rijeci (Viškovo i Školjić), Labinu, Biogradu na Moru i Zagrebu. Fotografije naših automat klubova možete pogledati na našoj web stranici.

Opis posla

- obavljanje blagajničkih poslova (vršenje uplata i isplata)
- rad s automatima za igre na sreću
- komunikacija s gostima kluba
- vođenje evidencija u skladu s propisima
- održavanje čistoće prostora

Uvjeti

- spremnost na timski rad
- komunikativnost i ljubaznost u ophođenju s gostima
- osnovno poznavanje rada na računalu
- pouzdanost
- spremnost na noćni rad, rad nedjeljom i blagdanima
- prethodno radno iskustvo nije neophodno

Što nudimo

- radnici imaju redovan godišnji sistematski pregled sa uključenim specijalističkim pregledima
- mogućnost stalnog zaposlenja
- redovna primanja i nagrade
- napojnice

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).