Pošalji prijatelju

Monter kontejnerskih dizalica (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • putniq jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za inženjerstvo i tehničko savjetovanje

Opis posla

- montaža mehaničkih dijelova i sklopova prema tehničkim crtežima i uputama
- provjera kvalitete montaže i osiguranje ispravnog funkcioniranja sistema
- suradnja s timom kako bi se osigurala efikasna i kvalitetna montaža
- poštivanje sigurnosnih propisa i procedura tijekom rada
- održavanje radnog područja čistim i organiziranim

Uvjeti

- prethodno iskustvo u montaži mehaničkih komponenti je poželjno ali nije uvjet
- poznavanje osnovnih alata i opreme za montažu
- sposobnost čitanja tehničkih crteža i uputa
- sposobnost rada u timu i samostalno
- visoka razina pažnje na detalje i kvalitetu rada
- spremnost za rad na visini
- poznavanje stranih jezika je dobrodošlo, ali nije uvjet

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 930 1129

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- stalni radni odnos s mogućnošću napredovanja
- profesionalni razvoj i mogućnosti usavršavanja
- dinamično i poticajno radno okruženje

Ako smatrate da ispunjavate navedene uvjete i želite se pridružiti našem timu, molimo vas da pošaljete svoj životopis putem linka za prijavu. Radujemo se vašem odgovoru i potencijalnoj suradnji!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).