Pošalji prijatelju

Komercijalist - skladištar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

U potrazi smo za odgovornom i proaktivnom osobom koja će se pridružiti našem timu u Zagrebu na poziciji komercijalist - skladištara (m/ž) i biti usmjerena na rezultat i otvorenu suradnju sa kolegama i partnerima.

Ako imaš iskustva u radu na sličnim pozicijama, a želiš svoje dosadašnje iskustvo i vještine proširiti u poslu koji nudi više od uobičajenih skladištarskih poslova, onda je ovo oglas za tebe. Postani član našeg tima i iskoristi svoje potencijale na sljedećim poslovima:
- prijem, preuzimanje, sortiranje, skladištenje i kontrola dospjele robe
- naručivanje i nadopunjavanje opreme prema potrebama kupaca i trendovima prodaje
- optimizacija lagera u zadanom financijskom okviru
- priprema, kontrola i otprema robe prema kupcima
- izrada ponuda, računa i ostalih dokumenata
- svakodnevna interakcija sa kupcima
- koordinacija između kolega i kupaca
- organizacija i optimiziranje skladišnog prostora
- priprema i provedba inventure

Radi se sa elektro opremom koja nije velikih gabarita i težina. Skladišni prostor je zatvoren te nije velikih dimenzija.

Uvjeti

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine
- spremnost na timski rad, ali i samostalnost u radu
- visok stupanj odgovornosti i točnosti
- visoka razina etike i poštenja
- dobre komunikacijske vještine

Idealan kandidat bio bi onaj koji posjeduje 2 godine iskustva u vođenju skladišta, ali to nije uvjet.

Iznimno nam je važna proaktivnost i odgovornost naših zaposlenika, usmjerenost na rezultat, ali i odlična suradnja sa kolegama i partnerima. Ova pozicija nudi kombinaciju brige o skladištu te doticaja s prodajnim aktivnostima što je odlična prilika za kandidata koji želi proširiti svoja iskustva, znanja i vještine.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

Poslodavac ti nudi:
- onboarding program uz vodstvo mentora
- priliku za profesionalni napredak i kontinuirano stručno usavršavanje
- rad u internacionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi
- samostalnost u radu te otvorenost i spremnost za prihvaćanje novih ideja
- stalni radni odnos nakon probnog roka

Želite li dugoročno postati dio stabilne, perspektivne i dinamične tvrtke, svoj detaljan životopis dostavite putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).