Pošalji prijatelju

Kuhar / Pomoćni kuhar (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • HOTEL GRUŽ dioničko društvo za ugostiteljstvo
  • Adresa: Pionirska 4, Dubrovnik

Opis posla

- priprema i posluživanje jela
- izrada jela te izrada i kontrola kvalitete pripremljenih jela
- čišćenje, održavanje i kontrola čistoće i održavanje radnih prostora

Mjesto rada: Konoba Zrinski, Dubrovnik.

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 436 9822

Stručna sprema:

Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- osiguran topli obrok i radna odjeća
- smještaj po dogovoru
- radno vrijeme u smjenama, radni dan od 07:00 do 15:00 sati ili od 15:00 do 23:00 sata
- jedan slobodan dan tjedno
- rad nedjeljom plaćen po zakonu o radu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).