Instalater / terenski tehničar / zaštitar-tehničar / tehničar za ugradnju (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Krobel Promet d.o.o. jedan je od vodećih distributera i providera cjelokupnih rješenja za integraciju sustava zaštite, videonadzora, telefonije, strukturnog mrežnog kabliranja, održavanja IT sustava i razvijanja cjelokupnih softverskih rješenja. Zahvaljujući našoj mreži partnera i podružnici Krobel BiH, svoje proizvode uspješno distribuiramo po cijeloj Hrvatskoj, ali i diljem svijeta.

Opis posla

- kabliranje, ugradnja i programiranje sustava tehničke zaštite
- kabliranje, proboji, postavljanje peka i PVC kanala i PNT cijevi
- montiranje opreme tehničke zaštite, spajanje opreme
- programiranje postavke sustava
- edukacija korištenja sustava i komunikacija s krajnjim korisnikom

Uvjeti

- poznavanje rada ručnim alatom
- poznavanje osnova elektrotehnike
- dobro poznavanje rada na računalu
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje hrvatskog jezika

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- mentorstvo iskusnih kolega
- službeni telefon
- edukacije o sustavima koji se ugrađuju
- neradni vikendi
- isplatu prigodnih nagrada
- organizaciju timskih evenata (team building, božićni domjenak)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).