Pošalji prijatelju

Elektroinstalater / vodeći elektroinstalater (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka LSG Building Solutions d.o.o. je jedna od vodećih tvrtki i partner za sva tehnička rješenja u zgradarstvu, industriji i infrastrukturi. Izvodimo elektrotehničke i strojarske instalacije, za odabrane klijente djelujemo kao glavni izvođač te gradimo fotoaponske elektrane. Djelujemo u više zemalja EU te u Srbiji, Makedoniji i BiH, a u Hrvatskoj od 2007.

Opis posla

Zbog povećanja obujma poslova tražimo više stručnih, odgovornih i pouzdanih osoba za radno mjesto elektroinstalater / vodeći elektroinstalater (m/ž) za izvođenje elektroinstalacijskih radova jake i slabe struje.

Uvjeti

- SSS - elektrotehnika
- minimalno 2 godine iskustva
- visok nivo odgovornosti te stroga poslovna etika
- komunikativnost, organiziranost te sposobnost definiranja prioriteta
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- profesionalno usavršavanje i napredovanje
- ugovor na neodređeno vrijeme
- službeno vozilo za putovanje
- redovna primanja
- radna odjeća i alat
- visoka usmjerenost na sigurnost na radu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).