Pošalji prijatelju

Stručni Suradnik / Sales representative (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Novatin d.o.o.
  • Adresa: Ulica Ivana Šibla 9, Zagreb

Novatin d.o.o je hrvatska podružnica međunarodne hrvatsko-češke farmaceutske kompanije prisutne u više zemalja istočne i jugoistočne Europe s godišnjim prometom većim od 30 milijuna eura.

Kompanija se bavi prodajom i distribucijom receptnih lijekova i medicinskih proizvoda te širi svoje poslovanje u Republici Hrvatskoj.

Opis posla

U svom novom prodajnom timu za promociju lijekova iz područja dijabetesa imamo potrebu za sljedećim radnim mjestom:

Stručni Suradnik / Sales representative (m/ž).

Sadržaj posla:
- planirati i provoditi aktivnosti razvoja odnosa s kupcima prema strategiji tvrtke te u skladu s lokalnim propisima
- informirati zdravstvene djelatnike (izabrane specijaliste, liječnike obiteljske medicine i magistre farmacije) o novim proizvodima unutar područja odgovornosti
- ostvarivanje dogovorenih rezultata prodaje na dodijeljenom području
- osigurati prikupljanje relevantnih informacija s terena, poštujući usklađenost i zakonsku regulativu
- dostavljati redovita izvješća o izvršenim aktivnostima na određenom teritoriju
- pratiti nove znanstvene spoznaje u relevantnom terapeutskom području

Uvjeti

- završen farmaceutski, medicinski, stomatološki, veterinarski fakultet ili fakultet s područja biomedicine, zdravstva ili srodnog usmjerenja
- komunikacijske i organizacijske vještine
- samomotiviranost
- računalna pismenost
- vozačka dozvola B kategorije

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- primanja u skladu s rezultatima
- stručno usavršavanje
- mogućnost napredovanja i razvoj u karijeri
- ugodno radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).